Klasa czwarta

wychowawca - p. mgr Magdalena  Kras

Blok lekcyjny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

07:45 - 08:30

wf

matematyka

 

matematyka

 

08:40 - 09:25

przyroda

przyroda

j. angielski

j. angielski

j. angielski

09:35 - 10:20

informatyka

religia

matematyka

j. polski

historia

10:30 - 11:15

matematyka

j. polski

j. polski

religia

j. polski

11:30 - 12:15

j. niemiecki

technika

muzyka

wf

j. polski

12:30 - 13:15

zaj. z wych.

plastyka

wf

wych.rodz

wf

13:20 - 14:05

   

sks

 

j. niemiecki

14:10 - 14:55

         

 Klasa piąta

wychowawca - p. mgr Ireneusz Daniłowicz

Blok lekcyjny

poniedziałek

wtorek              

środa

czwartek

piątek

07:45 - 08:30

 

j. niemiecki

 

j. polski

j. angielski

08:40 - 09:25

matematyka

matematyka

wf

matematyka

plastyka

09:35 - 10:20

religia

geografia

zaj wych.

j. angielski

religia

10:30 - 11:15

j. polski

wf

matematyka

biologia

wf

11:30 - 12:15

historia

j. polski

j. polski

muzyka

historia

12:30 - 13:15

j. angielski

technika

informatyka

wych. rodz

j. polski

13:20 - 14:05

wf

 

j. niemiecki

   

14:10 - 14:55

sks

       

 Klasa szósta

wychowawca - p. mgr Barbara Łupina

Blok lekcyjny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

07:45 - 08:30

j. angielski

geografia

j. angielski

j. angielski

 

08:40 - 09:25

religia

zaj wych.

j. polski

matematyka

matematyka

09:35 - 10:20

historia

biologia

matematyka

j. polski

j. polski

10:30 - 11:15

j. polski

matematyka

informatyka

wf

religia

11:30 - 12:15

muzyka

wf

wf

historia

wf

12:30 - 13:15

plastyka

j. polski

j. niemiecki

j. niemiecki

technika

13:20 - 14:05

wych. rodz*

   

sks

 

14:10 - 14:55

         

 Klasa sódma "a"

 wychowawca - p. mgr Małgorzata Kędrak

Blok lekcyjny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

07:45 - 08:30

j. polski

Koło biolog.

j. polski

matematyka

biologia

08:40 - 09:25

j. polski

religia

religia

j. polski

j. polski

09:35 - 10:20

wf

matematyka

wf

chemia

matematyka

10:30 - 11:15

matematyka

historia

matematyka

fizyka

fizyka

11:30 - 12:15

chemia

j. polski

j. niemiecki

biologia

j. niemiecki

12:30 - 13:15

geografia

wf

geografia

wf

zaj wych

13:20 - 14:05

plastyka

j. angielski

j. angielski

j. angielski

informatyka

14:10 - 14:55

D_zaw

muzyka

 

koło j. ang.

historia

" Klasa siódma "b

wychowawca - p. mgr Agnieszka Dudzic

Blok lekcyjny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

07:45 - 08:30

geografia

Koło biolog.

fizyka

j. polski

matematyka

08:40 - 09:25

matematyka

biologia

matematyka

wf

biologia

09:35 - 10:20

fizyka

chemia

j. polski

matematyka

plastyka

10:30 - 11:15

j. polski

j. polski

religia

chemia

j. polski

11:30 - 12:15

wf

matematyka

informatyka

religia

j. polski

12:30 - 13:15

historia

j. angielski

j. angielski

j. angielski

j. niemiecki

13:20 - 14:05

j. niemiecki

muzyka

geografia

zaj wych

historia

14:10 - 14:55

D_zaw

wf

 

koło j. angielski

wf

Klasa ósma

wychowawca - p. mgr Stanisława Latos

Blok lekcyjny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

07:45 - 08:30

matematyka

j. angielski

matematyka

j. angielski

matematyka

08:40 - 09:25

wf

j. niemiecki

fizyka

j. polski

j. polski

09:35 - 10:20

fizyka

wos

religia

religia

j. polski

10:30 - 11:15

geografia

chemia

wf

zaj wych

wos

11:30 - 12:15

j. polski

matematyka

chemia

matematyka

edb

12:30 - 13:15

j. niemiecki

j. polski

j. polski

biologia

historia

13:20 - 14:05

D_zaw/wdż*

wf

j. angielski

historia

wf

14:10 - 14:55

koło j. ang.

 

informatyka2

sks

Informatyka1

 zajęcia odbywają się co dwa tygodnie naprzemiennie w obu klasach*

 

 

logo 100lecie

Kalendarz

Listopad 2020
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 51

W tygodniu 1046

Wszystkie 382970

 


Copyright© Zespół Szkół w Krzemieniu